EKRAN DIODOWY WOLNOSTOJĄCY

Idealna lokalizacja z dala od siedziby firmy? Brak możliwości instalacji na elewacji?

Tym lepiej!!! Wolnostojąca konstrukcja usadowiona jest na betonowej stopie, nie będącej na trwałe związanej z gruntem (konglomerat). Elastyczność w dostosowaniu wysokości i kąta nachylenia nośnika, zdalne zarządzanie, możliwość zastosowania czujnika światła, który automatycznie reguluje poziom jasności świecenia.

Reklama świetlna to doskonały sposób na skuteczną promocję produktów i usług. Wyróżnia się na tle zwykłych billboardów i przyciąga uwagę przechodniów oraz kierowców. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajduje się ekran diodowy w wersji wolnostojącej. Dzięki niemu można korzystnie zaprezentować firmę w chętnie uczęszczanych miejscach i zwiększyć grono klientów!

Ekran diodowy wolnostojący – kiedy jest niezastąpiony?

Firmy, które decydują się na reklamy świetlne często montują je na elewacjach. To prosty sposób na postawienie telebimu, ale nie zawsze można z niego skorzystać. Zwłaszcza jeśli firma chce promować ofertę z dala od swojej siedziby. W takich przypadkach idealnie sprawdza się wolnostojący ekran diodowy. Opiera się on na solidnej konstrukcji, która jest usadowiona na betonowej stopie, niezwiązanej na stałe z gruntem (konglomerat).

Oferowany przez nas ekran diodowy to rozwiązanie, które daje wiele możliwości. Do najważniejszych należy:

  • elastyczność w dostosowaniu wysokości i kąta nachylenia nośnika,
  • zdalne zarządzanie,
  • możliwość zastosowania czujnika światła regulującego poziom jasności oświetlenia.

Dzięki tym właściwościom ekran diodowy pozwala prezentować reklamę w taki sposób, by była dostosowana do potrzeb firmy!

Diody LED – wydajność na najwyższym poziomie

Wykorzystanie technologii LED w naszych ekranach sprawia, że reklama jest dobrze oświetlona i zwraca uwagę przechodniów oraz kierowców. Co więcej, diody LED są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Nawet jeśli na zewnątrz mocno świeci słońce, pada deszcz lub śnieg, a temperatura jest niska bądź bardzo wysoka, ekran diodowy nadal będzie świecić pełnym blaskiem. Właśnie dlatego nasze sprzęty doskonale sprawdzają się jako nośniki reklamy outdoorowej.

Wiemy, że dla naszych Klientów ważnym parametrem jest również czas świecenia. Technologia LED pozwala cieszyć się doskonałym oświetleniem przez wiele tysięcy godzin. Na dodatek nie trzeba się martwić, że diody się przegrzeją – wydzielają na tyle mało ciepła, że można bez obaw je stosować bez żadnych przerw.


Ekran diodowy – wsparcie przy wyborze sprzętu i nie tylko

Nasz zespół chętnie dzieli się poradami związanymi z wyborem odpowiedniego sprzętu w zależności od potrzeb i wymagań Klienta. Udzielamy też pomocy w zakresie serwisu – jeśli tylko pojawi się potrzeba wymiany jakiegoś elementu konstrukcji albo konieczna okaże się pomoc przy montażu, chętnie się tym zajmiemy. Nasi Klienci mogą też dowiedzieć się od nas, jaki wpływ mają poszczególne parametry ekranów na ich użytkowanie.

Ekran diodowy wolnostojący to nośnik reklamy, który zwiększa szanse na trafienie z nią do szerokiego grona odbiorców. Zwłaszcza jeśli umieści się go w tłumnie uczęszczanych miejscach, np. w pobliżu dużych skrzyżowań albo galerii handlowych. Wtedy reklama na pewno nie pozostanie niezauważona, a firma powiększy grono klientów i zwiększy swoje przychody!