TABLICE WYNIKÓW

Systemy LED to najbardziej innowacyjne rozwiązanie, wielokrotnie rozszerzające możliwości, jakie niosły za sobą dotychczasowe tablice wyników. System umożliwia nie tylko prezentację samego wyniku i czasu rozgrywki, ale także emisję dynamicznej animacji herbu zespołu, składu drużyn, ilości kartek, fauli, ilości zmian itd. Prezentacja zdjęć zawodników? Oczywiście! Wyświetlenie filmu ze zgrupowania, wywiadów z zawodnikami czy opowieści o historii klubu, stadionu itd.? No jasne!!

Klipy reklamowe sponsorów, organizatorów, zabawy stadionowe... wszystko na wielkoformatowym, multimedialnym telebimie, dla którego tablice wyników to tylko minimum możliwości... Telebimy to systemy zapewniające maksymalne wzmocnienie przekazu obrazu i dźwięku do Kibica...

TABLICE WYNIKÓW - FLEXVISION

Imprezy sportowe to szerokie zagadnienie i ważny element życia społecznego. Wzrost zainteresowania sportem oraz inwestycje w infrastrukturę sportową przyczyniają się do nowego spojrzenia na rolę stadionów i hal sportowych. W obecnych czasach realizacja celów komercyjnych, promocja dyscyplin, ich sponsorów, a także wzrost atrakcyjności widowisk sportowych odbywa się za pomocą nowoczesnych i wielofunkcyjnych urządzeń takich jak tablice wyników oparte o technologię LED full color. Proces, w którym następuje wymiana tradycyjnych tablic na nowoczesne, multimedialne tablice wyników jest istotnym przejawem następujących zmian.