INSTALACJE AV

Sale konferencyjne wyposażone w najnowocześniejsze rzutniki, nagłośnienie i oświetlenie z opcją zintegrowanego sterowania, posiadające pulpity dotykowe dla wszystkich uczestników to świadectwo nowoczesności i profesjonalizmu. Takie rozwiązania dają szereg nowych możliwości, m. in. prowadzenie konferencji w sposób interaktywny, prowadzenie konferencji obcojęzycznych z symultanicznym tłumaczeniem dla nieograniczonej liczby języków czy wideokonferencje angażujące osoby z całego świata. 

 

SALE KONFERENCYJNE I SZKOLENIOWE

SALE KONFERENCYJNE I SZKOLENIOWE


Wyposażamy sale konferencyjne biurowców oraz innych instytucji w nowoczesne narzędzia komunikacji oraz sterowania zarówno obrazem jak i dźwiękiem

PROJEKTORY MULTIMEDIALNE

PROJEKTORY MULTIMEDIALNE


Projektor multimedialny jest podstawowym urządzeniem systemu audiowizualnego, który w znaczący sposób wpływa na postrzeganie całości systemu. Pomagamy dokonać odpowiedniego doboru projektora do warunków pomieszczenia w jakim przyjdzie mu pracować.

SYSTEMY ZINTEGROWANEGO STEROWANIA

SYSTEMY ZINTEGROWANEGO STEROWANIA


Słowo klucz to integracja. Oferujemy funkcjonalne i nowoczesne urządzenia i systemy, które pozwolą na łatwą obsługę bardzo skomplikowanych systemów audiowizualnych. Dzięki przemyślanemu i przyjaznemu interfejsowi użytkownika, kontrolowanie wielu urządzeń AV i automatyki budynku z poziomu np. panelu dotykowego jest zupełnie…

Sale konferencyjne wyposażone w najnowocześniejsze rzutniki, nagłośnienie i oświetlenie z opcją zintegrowanego sterowania, mające pulpity dotykowe dla wszystkich uczestników wydarzenia to świadectwo nowoczesności i profesjonalizmu. Takie rozwiązania dają szereg nowych możliwości: m. in. prowadzenie konferencji w sposób interaktywny; prowadzenie konferencji obcojęzycznych z symultanicznym tłumaczeniem dla nieograniczonej liczby języków; videokonferencje łączące ludzi z całego świata. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Flexvision oferuje urządzenia systemów konferencyjnych/dyskusyjnych, które znajdują swoje zastosowanie w takich miejscach jak: rady zarządów lokalnych, sale konferencyjne, sale szkoleniowe i edukacyjne, sale narad w przedsiębiorstwach, sale spotkań plenarnych podczas kongresów. To świetne rozwiązanie dla hoteli, biurowców, restauracji, obiektów szkoleniowych.