URZĄDZENIA INTERAKTYWNE

Nowe technologie pozwalają na zaangażowanie wielu zmysłów w tym dotyku i ruchu. Kontakt z urządzeniem zwiększa zainteresowanie ofertą, zaciekawia i ukazuje nowe możliwości w nowoczesnej i multimedialnej odsłonie. Najchętniej wybierane przez naszych klientów urządzenia to ekran dotykowy, totem, stolik interaktywny, czy infokiosk.

Urządzenia multimedialne to dodatkowy sprzedawca, który jest zawsze przygotowany i gotowy do pomocy klientowi

 

INFOKIOSK/TOTEM

INFOKIOSK/TOTEM


Idealne multimedialne rozwiązanie do prezentacji oferty czy zabawy, z możliwością wykorzystania w VIP roomach, salonach sprzedaży, restauracjach, klubach, centrach rozrywki i nauki, muzeach czy biurach.

STÓŁ MULTIMEDIALNY

STÓŁ MULTIMEDIALNY


Niska ława lub wysoki stolik dotykowy zamknięty w prostą, atrakcyjną wizualnie formę to multimedialne rozwiązanie do prezentacji oferty (galerie zdjęć, wizualizacje danych) lub zabawy (gry, quizy, konkursy). 

PODŁOGA INTERAKTYWNA

PODŁOGA INTERAKTYWNA


Multimedialna powierzchnia łącząca grafikę, animację i dźwięk wykorzystująca efekty interaktywne (gry i zabawy, takie jak piłka nożna, woda interaktywna, quiz, kolorowanie, etc.).

PODŁOGA LED

PODŁOGA LED


Podłoga LED dostarcza wielu możliwości na „efekt WOW”, podniesienie atrakcyjności wydarzenia i wywołanie pozytywnych emocji wśród użytkowników.

Firma Flexvision posiada w swojej ofercie szeroki wybór urządzeń multimedialnych. Nowe technologie pozwalają na zaangażowanie wielu zmysłów w tym dotyku i ruchu. Kontakt z urządzeniem pozwala zainteresować ofertą producenta, zaciekawić i pokazać nowe możliwości w nowoczesnej i multimedialnej odsłonie. Typowe urządzenia jakie są przedmiotem zainteresowania klientów to ekran dotykowy, totem , stolik interaktywny, infokiosk, infomat.
Kioski umieszczone są w obudowie o dużej odporności na uszkodzenia. Zapewnia ona odpowiednią wentylację i ochronę umieszczonych wewnątrz urządzeń. Infokioski (infomaty) mają wyposażone wnętrze w systemy chłodzenia, ogrzewania oraz ochrony przepięciowej. Istnieje możliwość doboru panelu frontowego pod potrzeby klienta. Obsługa infokiosku odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Wszelkie parametry sprzętowe wykorzystywanego komputera i monitora dobierane są według indywidualnego zamówienia. Standardowo kiosk multimedialny wyposażony jest w 19'' ekran LCD z nakładką dotykową SAW, głośniki stereofoniczne i nowoczesny komputer o bardzo dobrych parametrach technicznych. Flexvision wykonuje na zamówienie klienta urządzenia dostosowując najważniejsze parametry.
Niska ława lub wysoki stolik dotykowy zamknięty w prostą, atrakcyjną wizualnie formę. Multimedialne rozwiązanie do prezentacji oferty (galerie zdjęć, wizualizacje danych) lub zabawy (gry, quizy, konkursy).
Idealne do vip room-u czy salonu sprzedaży znajduje zastosowanie również w wielu innych miejscach m.in. w restauracjach, klubach, centrach rozrywki i nauki, muzeach czy biurach.Dostępny w rozmiarze 32” i 46”. Wyposażony w hartowaną szybę zapewniającą bezpieczne użytkowanie.