WYNAJEM EKRANÓW LED

Wynajem telebimów we Flexvision to kompleksowa usługa: na podstawie badania potrzeb naszych klienta oraz analizie charakteru wydarzenia dobieramy najlepsze rozwiązanie technologiczne (telebimy, kamery, nagłośnienie). Zawsze zapewniamy obsługę techniczną, a nasi specjaliści czuwają nad realizacją przez całe wydarzenie. Dzięki temu klient może skoncentrować się na tym, co dla niego jest najważniejsze.

OPRAWA WYDARZEŃ TARGOWYCH

OPRAWA WYDARZEŃ TARGOWYCH


Innowacyjne i unikatowe  stoisko targowe przyciąga uwagę potencjalnych Klienów i wyróżnia dany podmiot wśród setek pozostałych wystawców. Multimedialne rozwiązania Flexvision obejmują ściany diodowe LED (ekrany LED)  o niespotykanej dotąd ekastyczności konfiguracji - nieregularne kształty (okrąg, półkole, wklęsłe, wypukłe, łączone pod kątem…

MULTIMEDIALNA OPRAWA POKAZÓW TARGOWYCH

MULTIMEDIALNA OPRAWA POKAZÓW TARGOWYCH


Multimedialne show to już stały element scenografii udanych pokazów mody. Transmisja live z kamer, video-clipy, unikalne grafiki, ekspozycja kreacji, modelek, logo producentów i sponsorów. Zapewniamy profesjonalny sprzęt i obsługę na miarę XXI wieku!!!! 

OPRAWA KONFERENCJI

OPRAWA KONFERENCJI


Ekrany nie tylko zastąpią rzutnik czy ekran projekcyjny, ale dopełnią szerszą „scenografię” i stworzą oprawę multimedialną konferencji, bankietu czy innego wydarzenia biznesowego. 

OPRAWA KONCERTÓW

OPRAWA KONCERTÓW


Tysiące widzów a każdy pragnie dostrzec widowisko w najmniejszym detalu. Transmisja obrazu z kamer, scenografia oparta na efektownych materiałach graficznych i videoclipach. Ściany LED to nie dodatek- to już konieczność!!!

OPRAWA WYDARZEŃ SPORTOWYCH

OPRAWA WYDARZEŃ SPORTOWYCH


Emitowany obraz, informacje (wyniki, czas gry, składy zespołów) oraz materiały reklamowe pozwalają w pełni uczestniczyć w sportowej rywalizacji.

Flexvision rozumiejąc potrzeby biznesowe klientów oferuje wynajem ekranów LED ukierunkowanych na wydarzenia odbywające się wewnątrz budynków. Będące w naszej dyspozycji ekrany P2,8; P3,9; P4,8 oraz P6,9 w połączeniu z ich modułową budową dają ogromny wachlarz możliwości efektywnego komunikowania się z odbiorcami treści. Usługa wynajem ekranów LED jest skierowana do osób odpowiedzialnych za atrakcyjność stoisk targowych. Targi do doskonałe miejsce  aby wyróżnić się wśród konkurencji, podkreślić atuty świadczące o przewadze a przede wszystkim zwrócić uwagę nowych Klientów. Atrakcyjność i wyjątkowość stoiska może być jednym z kluczowych czynników osiągnięcia założonych przez wystawcę celów. Usługa wynajem ekranów LED daje możliwość stworzenia stoiska targowego, które zwraca uwagę innych osób dzięki dynamice wyświetlanych spotów, animacji, filmów instruktażowych. Ponadto usługa wynajem ekranów LED skierowana jest do osób odpowiedzialnych za konferencje. Ekrany LED mogą nie tylko zastąpić rzutnik oraz ekran projekcyjny. Mogą także stanowić element szerszej „scenografii” zwiększając atrakcyjność wydarzenia oraz wywołując emocje. Poza tym ekrany LED mogą stanowić oprawę multimedialną dla takich wydarzeń jak bankiety oraz inne wydarzenia biznesowe. Ponadto usługa wynajem ekranów LED jest skierowana do organizatorów koncertów. Chcąc dotrzeć do większej liczby osób w jednym miejscu nasze ekrany umożliwią Ci to w nowoczesny i atrakcyjny sposób.

Wynajem ekranów LED we Flexvision to kompleksowa usługa. Na podstawie badania potrzeb naszych klientów oraz charakteru wydarzenia dobieramy najlepsze rozwiązanie technologiczne (ekrany LED, kamery, nagłośnienie). Zawsze zapewniamy obsługę techniczną. Nasi specjaliści czuwają przez całe wydarzenie. Dzięki temu klient może czuć się zaopiekowany i skoncentrować się na tym, co dla niego jest najważniejsze.