WYNAJEM URZĄDZEŃ INTERAKTYWNYCH

Do najpopularniejszych produktów wynajmowanych przez klientów należą ekran dotykowy, totem, stolik interaktywny, infokiosk czy infomat. Nowe technologie pozwalają na angażowanie zmysłów dotyku i ruchu w jednym przedsięwzięciu. Kontakt z urządzeniem pozwala zainteresować ofertą, zaciekawić i pokazać nowe możliwości w nowoczesnej i multimedialnej odsłonie.

INFOKIOSKI

INFOKIOSKI


Idealne multimedialne rozwiązanie do prezentacji oferty czy zabawy, dostarczając również możliwości wykorzystania w VIP roomach, stoiskach targowych, konferencjach.

STOŁY MULTIMEDIALNE

STOŁY MULTIMEDIALNE


Niska ława lub wysoki stolik dotykowy zamknięty w prostą, atrakcyjną wizualnie formę to multimedialne rozwiązanie do prezentacji oferty lub zabawy.

EKRANY DOTYKOWE

EKRANY DOTYKOWE


Proponując urządzenia kierujemy się kryterium niezawodności sprzętu oraz oczekiwaniami i możliwościami budżetowymi klienta. W ofercie posiadamy ekrany o powierzchni od 19" do 55".

OKULARY VR (wirtulana rzeczyistość)

OKULARY VR (wirtulana rzeczyistość)


Okulary interaktywne to innowacyjne narzędzie komunikacji dostarczające różnorodnych wrażeń.

Firma Flexvision posiada w swojej ofercie szeroki wybór urządzeń multimedialnych. Nowe technologie pozwalają na zaangażowanie wielu zmysłów w tym dotyku i ruchu. Kontakt z urządzeniem pozwala zainteresować ofertą producenta, zaciekawić i pokazać nowe możliwości w nowoczesnej i multimedialnej odsłonie. Typowe urządzenia jakie są przedmiotem zainteresowania klientów to ekran dotykowy, totem , stolik interaktywny, infokiosk, infomat.

Kioski umieszczone są w obudowie o dużej odporności na uszkodzenia. Zapewnia ona odpowiednią wentylację i ochronę umieszczonych wewnątrz urządzeń. Infokioski (infomaty) mają wyposażone wnętrze w systemy chłodzenia, ogrzewania oraz ochrony przepięciowej. Istnieje możliwość doboru panelu frontowego pod potrzeby klienta. Obsługa infokiosku odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Wszelkie parametry sprzętowe wykorzystywanego komputera i monitora dobierane są według indywidualnego zamówienia. Standardowo kiosk multimedialny wyposażony jest w 19'' ekran LCD z nakładką dotykową SAW, głośniki stereofoniczne i nowoczesny komputer o bardzo dobrych parametrach technicznych. Flexvision wykonuje na zamówienie klienta urządzenia dostosowując najważniejsze parametry.

Niska ława lub wysoki stolik dotykowy zamknięty w prostą, atrakcyjną wizualnie formę. Multimedialne rozwiązanie do prezentacji oferty (galerie zdjęć, wizualizacje danych) lub zabawy (gry, quizy, konkursy).

Idealne do vip room-u czy salonu sprzedaży znajduje zastosowanie również w wielu innych miejscach m.in. w restauracjach, klubach, centrach rozrywki i nauki, muzeach czy biurach.Dostępny w rozmiarze 32” i 46”. Wyposażony w hartowaną szybę zapewniającą bezpieczne użytkowanie.